11 °C

Bakan Işık taburcu oldu

Sakarya'daki konuşması sırasında rahatsızlanan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık kaldırıldığı hastaneden taburcu edildi. Işık, "Sadece aşırı yoğunluk ve sıcaklıktan dolayı bir tansiyon düşmesi. Allah'a çok şükür gayet iyiyim" dedi

Bakan Işık taburcu oldu

SAKARYA - Türk Traktör Fabrikası'nın açılışında yaptığı konuşma sırasında fenalaşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, kaldırıldığı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden taburcu edildi.

Hastanede çeşitli kontrollerden geçen Bakan Işık, çıkışta basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bugünkü programının yoğun olduğunu belirterek, "Biraz da sıcak olunca herhalde bir ani tansiyon düşmesi oldu. 'Tedbirli davranalım' diye hastaneye geldik. Tetkikler yapıldı, herhangi bir sorun yok. Sadece bu aşırı yoğunluk ve sıcaklıktan dolayı bir tansiyon düşmesi. Allah'a çok şükür gayet iyiyim. Bizim tempomuz inşallah devam eder" diye konuştu.

Bakan Işık, daha sonra makam aracına binerek hastaneden ayrıldı.

Öte yandan, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve diğer yetkililer, hastaneye gelerek Bakan Işık'a "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.