11 °C

Bakandan 'anjiyo servisi cebimde' çıkışı!

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Karaman'da bir hastanenin açılışında "anjiyo servisi istiyoruz" diyen vatandaşa, "Sabret yav. Cebimizde, vereceğiz birazdan" demesi dikkat çekti

Bakandan 'anjiyo servisi cebimde' çıkışı!

KARAMAN - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Karaman Devlet Hastanesi töreninde konuşması sırasında kalabalığın arasından sürekli ''Anjiyo servisi istiyoruz'' diyen bir kişiye, "Bir dakika sabret yav. Cebimizde vereceğiz birazdan. Cebimde getirdim merak etme" diye seslendi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, TOKİ tarafından yaptırılan 450 Yatak Kapasiteli Yeni Karaman Devlet Hastanesi’nin açılış törenine katılmak için birlikte helikopterle Karaman’a gitti. Hastane önündeki açılış töreninde ilk olarak devlet hastanesinin dünü ve bugününün anlatıldığı slayt gösterisi yayınlandı. Ardından bakanlar konuştu.

AK Parti hükümetinin yaptığı yatırımları anlatan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 30 Mart’ta yapılacak seçimleri işaret ederek, "30 Mart seçimleri Türkiye için önemli bir yol ayrımı. O nedenle istikrar diyorsak, Türkiye’nin gelişmesini, büyümesini, güçlenmesini istiyorsak, inşallah Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek vereceksiniz” dedi.

Vatandaşa tepki

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, konuşması sırasında kalabalığın arasından bir kişinin sürekli olarak "Anjiyo servisi istiyoruz" demesi dikkat çekti. Kalabalığın arasındaki kişinin sık sık bu sözü tekrarlaması üzerine Bakan Müezzinoğlu, elini kaldırıp susması yönünde işaret yaptı. Ancak vatandaşın istediğini tekrar etmesi üzerine Müezzinoğlu, "Bir dakika sabret yav. Cebimizde, vereceğiz birazdan. Cebimde getirdim merak etme" demesi ise dikkat çekti.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.