8 °C

Bozdağ: MHP ve CHP, kullanım tarihleri geçmiş ilaç

AKP Grup Başkanvekili, CHP ve MHP'nin milletin derdine derman olma özelliğinin olmadığını savundu

Bozdağ: MHP ve CHP, kullanım tarihleri geçmiş ilaç

 

BURSA - MHP ve CHP için 'kullanım tarihi geçmiş ilaç' nitelendirmesi yapan AKP Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, "Bunlar tedavi kabiliyetini kaybetmiştir. Bunların milletin derdine derman olma özelliği yoktur" dedi.

Partisinin Osmangazi İlçe Kongresi'nde konuşan Bozdağ, AKP olarak sadece milletin iradesini dikkate aldıklarını, sadece oy için milletin yanında olanlardan olmadıklarını belirterek şöyle konuştu:

"Eğer ilacın kullanma tarihi geçmişse siz o ilacı kullandığınız andan itibaren hastalığınız daha da ilerler, hatta ölebilirsiniz. Çünkü bu ilaçlar tedavi kabiliyetini kaybetmiştir. MHP ve CHP, kullanım tarihi geçmiş ilaçlardır. Bunların milletin derdine derman olma özelliği yoktur. Peki iktidara gelirlerse ne olur? Gelirlerse eski han, eski hamam, eski tas yola devam olur. Türkiye'ye bir değişim ve dönüşümü getiremezler, getirmeleri mümkün değildir."

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, haftanın bir günü partilerinin gruplarında konuşma yaptıklarını, diğer günlerde ise kabullerini gerçekleştirdiklerini belirten Bozdağ, iki partinin genel başkanlarının da Bursalının ne halde olduğundan, Edirnelinin ne yaptığından haberi olmadığını savundu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.