Demirdöküm yenileniyor

Firma, bütün mağazalarının görsel kimliklerini yenileyecek.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

ANKARA - Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Christoph Grosser, Demirdöküm'ün Türkiye genelindeki bütün yetkili satıcıları ve servislerinin görsel kimliklerinin yenileneceğini belirtti.

Demirdöküm'ün Ankara Yetkili Satıcısı ÜçDe Mühendisliğin yenilenen mağazası, Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Grosser, Demirdöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna'nın katılımıyla açıldı.

Grosser, açılışta, Demirdöküm'ün 57 yıldır gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında gösterdiği performansla büyük başarılara imza attığını söyledi. Demirdöküm ve Vaillant Grup'un entegrasyonunun tamamlandığını ve başarılı bir şekilde yoluna devam ettiğini dile getiren Grosser, şöyle konuştu:

"Son yıllarda ürünlerimizdeki kalite standardını yükseltmenin yanı sıra yetkili satıcı ve servis yapılanmamızda da büyük değişimlere gidiyoruz. Bu yıl içerisinde Türkiye genelinde bütün yetkili satıcılarımızın ve servislerimizin görsel kimliklerini yeniliyoruz. Küresel ekonomik kriz atlatıldı. Önümüzdeki yıllar sektörün toparlanma ve büyüme sürecine gireceği dönemler olacak. Şimdi koşma günümüz."

Etiketler