11 °C

Doritos'u sevenleri 'belirleyecek'!

Doritos'u sevenleri 'belirleyecek'!

 

 

 
 
İSTANBUL - Gençlerin en çok sevdiği cips markası Doritos, toplam 1 milyon TL değerinde ödül verecek olan"Kızlar mı Erkekler mi" yarışmasını başlatıyor. 2013 yılının başında yenilenen logosu ve paketleriyle yoğunluğuna yoğunluk ve dinamizmine dinamizm katan Doritos, şimdi sevenlerinden yeni şeklini,  tadını ve ismini belirlemelerini istiyor. Kızlar ile erkeklerin kendi cipslerini yarıştırıp, yeni Doritos'u belirleyeceği yarışma, her biri ödüllü 3 etaptan oluşacak. Onursal jüri başkanlığını Doritos Akademi'nin rektörü Huysuz Virjin'in yapacağı "Kızlar mı Erkekler mi" yarışması hakkındaki tüm detaylı bilgiye www.doritosakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Doritos artık her şeyiyle kendini tüketicilerin eline bırakıyor! Temmuz ayının sonuna kadar sürecek olan ve Doritos'un yeni şeklinin ve tadının belirleneceği Doritos "Kızlar mı Erkekler mi" yarışması, toplam 3 etaptan oluşacak. 
Birinci etapta kızlar ve erkekler kendilerini temsil edecek ürünlerini yapmak için şekil önerilerini göndererek yarışmaya katılabilecekler. Onursal Başkanlığını Doritos Akademi Rektörü Huysuz Virjin'in yapacağı jürinin yaratıcılık, markaya uygunluk ve uygulanabilirlik kriterlerine göre seçeceği hem kız hem de erkek taraflarının şekillerinin yaratıcıları tam 100'er bin TL'lik ödülün sahibi olacaklar.
Yarışmanın ikinci etabında da ilk etapta belirlenen şekiller için tat alternatifleri bulmak için yarışacak olan kızlar ve erkeklerin kazananları, yine jüri oyları sonucu, bu kez 150'şer bin liralık ödülün sahibi olacaklar. 
Üçüncü ve son etapta ise kızlar ve erkekler kategorilerinde finale kalan şekli ve tadı belirlenmiş 2 ürün için tüm Türkiye, Doritos paketlerinden çıkacak şifreli kuponlar ile kızların mı yoksa erkeklerin mi yanında olduklarını seçecek. Ve dilerse Türkiye'nin cipsine isim koyacak. Doritos paketlerinden çıkacak şifreli kuponlardan alan bir Doritos sever de tam 500 bin TL'lik sürpriz bir ödülün sahibi olacak. 
Sevenleri tarafından şekli, tadı ve ismi belirlenmiş olan yepyeni Doritos'lar Temmuz ayında raflardaki yerini alacak. 
Doritos "Kızlar mı Erkekler mi" hakkındaki tüm detaylı bilgiye www.doritosakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.