14 °C

Hyundai sloganı değiştirdi

Şirket, "Yeni Yaklaşım. Yeni Olanaklar" adı verilen sloganını kullanmaya başladı.

Hyundai sloganı değiştirdi

KOCAELİ - Hyundai'nin, tüketiciler ve araçlar için yeni fikirler ve imkanlarla yepyeni bir değer oluşturmak amacıyla, 'New Thinking. New Possibilities – Yeni Yaklaşım. Yeni Olanaklar' adı verilen sloganını kullanmaya başladı.

Hyundai'den yapılan yazılı açıklamada, 'Modern Premium' olarak belirlenen yeni marka konseptini içeren bu sloganın, yeni bir bakış açısıyla tüketiciler için duygusal bir değer ve deneyim yaratmayı amaçladığı belirtildi.

 Hyundai Motor Company Başkan Yardımcısı Euisun Chung, açıklamada, tüketicilerin artık gereksiz birçok teknolojiye sahip pahalı araçların premium olduğuna inanmadığını ifade ederek, şunları belirtti: 

"Aslında, temel ihtiyaçlarını karşılayan, fiyat açısından rahat ulaşılabilen ve beklentilerini aşan bir araç istiyorlar. Kısacası kendi değerlerini ve yaşadıkları zamanı yansıtan bir araca ihtiyaç duyuyorlar. Hyundai sadece otomobil üreten bir marka değil. Hyundai, yeni imkanları yaratan bir marka. Bizim amacımız dünyadaki en büyük otomobil şirketi olmak değil. Bizim hedefimiz, en çok sevilen otomobil şirketi olmak ve ürünlerimize sahip olan müşterilerimiz tarafından hayatları boyunca en güvenilen arkadaşları olarak görülmek."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap