İstanbul'da kaza kabusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2 saat içinde meydana gelen maddi hasarlı kazaların trafikte sıkışmalara neden olduğunu bildirdi

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

 


İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2 saat içinde meydana gelen maddi hasarlı 9 kazanın trafikte sıkışmalara neden olduğunu bildirdi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, ''İstanbul'da 2 saat içinde meydana gelen maddi hasarlı 9 kaza nedeniyle trafikte sıkışmalar meydana geldi. Saat 07.00'de Çevizlibağ'da meydana gelen zincirleme kaza ile başlayan sıkışıklık diğer kazalarla birlikte önemli bir yoğunluğa neden oldu. Kazalara kısa sürede müdahale edilmesine rağmen trafik sıkışıklığı bir süre daha devam etti'' ifadeleri kaydedildi.
Trafiğin sıkışıklığının, sabah saatlerinde D-100 Karayolu'nda Merter-Cevizlibağ, Hacışerif-Avcılar, Tem Çavuşbaşı-Elmalı, Büyükdere Caddesi Gültepe-Levent, Şirinevler-Çobançeşme, Beylikdüzü (yan yol), Florya, Şirinevler-Çobançeşme, Hacışerif-Acılar-Sefaköy ve Hal-Bayrampaşa, Haramidere Kavşağı ile FSM Köprüsü Avrupa-Anadolu yönünde kaza ve araç arızaları nedeniyle yaşandığı belirtildi.