15 °C

İŞ’TE KOBİ'ye bir uluslararası ödül daha

KOBİ'lere yönelik web sitesi, SUNUMATİK ile AMCP tarafından düzenlenen "Hermes Creative Awards 2013" yarışmasının Landing Page kategorisinde “Gold Winner” ödülünü aldı.

İŞ’TE KOBİ'ye bir uluslararası ödül daha

İSTANBUL - Türkiye İş Bankası’nın KOBİ’lere özel olarak hazırladığı İŞ’TE KOBİ web sitesi yenilikçi uygulaması SUNUMATİK ile Association of Marketing and Communication Professionals (AMCP) tarafından düzenlenen "Hermes Creative Awards 2013" yarışmasının Landing Page kategorisinde “Gold Winner” ödülünü aldı. Bugüne kadar almış olduğu ödüllerinin sayısını 29’a çıkaran İŞ’TE KOBİ web sitesi, SUNUMATİK uygulaması ile 11’inci ödülünü kazanmış oldu.

Tasarımı MagiClickDigital Solutions tarafından yapılan, sektörel içerikleri Dünya Gazetesi desteğinde oluşturulan İŞ'TE KOBİ web sitesinin yenilikçi uygulaması SUNUMATİK; KOBİ'lere hazır şablonlar yardımıyla birbirinden zengin ve etkili firma tanıtım sunumlarını kolaylıkla hazırlama imkânı sağlıyor. SUNUMATİK uygulaması, hizmete sunulduğu 2011 yılından bu yana 3.500’ün üzerinde KOBİ tarafından kullanıldı.

Dünyanın önde gelen pazarlama uzmanlarının yer aldığı AMCP tarafından gerçekleştirilen ve her yıl en yaratıcı projelerin ödüllendirildiği “Hermes Creative Awards” yarışmasından alınan bu sonuç ile, 29’uncu ödülünü kazanan İŞ’TE KOBİ internet sitesi, 2011 yılında “Best Portal Website”, 2012 yılında SUNUMATİK ile “Best Interactive Services Website" ve “Internet Advertising Competition” yarışmasından “Silver Award” ödüllerine de layık görülmüştü.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap