20 °C

Kuvars, Kadıköy Sahne'de

Kuvars, Kadıköy Sahne'de

 

 

İSTANBUL - Kuvars, Mart ayında piyasaya çıkardığı "Her İnsan Yalnızdır" albümünün lansmandan sonraki ilk konserini Kadıköy Sahne'de verecek. Konser sırasında söyledikleri parçalarla "Aşka Zaman"lara davet edecek Kuvars, dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak. 
 
Aşkın farklı hallerini anlattıkları "Her İnsan Yalnızdır" albümleri ile Mart ayında dinleyicilerle buluşan Kuvars, bu kez Kadıköy'de sahne alacak. Müziğe ve aşka inanmış 5 kişiden oluşan Kuvars, 17 Nisan Çarşamba saat 21.30'da Kadıköy Sahne'de sevenleriyle buluşacak. 
 
Albümle aynı adı taşıyan klip şarkıları "Her İnsan Yalnızdır" ile TV müzik kanalları ve radyolarda sıkça yer alan Kuvars, sahnede izleyiciyle kurduğu sıcak iletişimle dinleyicilerine hem eğlenceli bir gece yaşatırken hem de seslendirdikleri romantik parçaları ile konsere gelenleri "Aşka Zaman"lıyor. Kuvars konser sahnesinde albümdeki parçaların yanı sıra sevilen şarkıların coverlarını da seslendiriyor. 
 
Kişisel müzik geçmişleri ve beğenileri; Hard'n Heavy'dan, Yunan ezgilerine, Türk sanat müziğinden, özgün müziğe kadar geniş bir yelpazeye yayılan Kuvars vokalde Mutlu Arı, gitar ve geri vokalde Burak Canözer, bas gitarda Emre Öğütgen, davulda Arda Ünlüsoy ve gitarda Tayfun Yılmaz'dan oluşuyor. Kuvars'a Akdeniz ezgilerinden, Türk sanat müziğine, poptan alaturkaya uzanan renklilikteki şarkılarını çalarken sahnede klarnette Koray Akgöz, kemanda Alice Juska, klavyede Tunç Akgün ve vokalde Ebru Ünal eşlik ediyor. 
 
17 Nisan Çarşamba günü Kadıköy Sahne'de düzenlenecek konserin biletleri Kadıköy Sahne gişesi ve http://www.biletix.com/etkinlik/PKS33/ISTANBUL/tr linkinden  temin edilebilir. Kuvars, Kadıköy Sahne'nin ardından 24 Nisan Çarşamba Taksim'de The Mekan Concert Hall'da sahne alacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap