Lig TV, Şükür'ü gönderdi

Dershane tartışmaları sonrasında yayınladığı bir açıklama ile AK Parti'den istifa eden İstanbul Milletvekil Hakan Şükür, yorumculuk yaptığı Lig TV'den gönderildi

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Dershane tartışmalarının sırasında Cemaat ve AK Parti arasındaki gerilimin ardından partisinden istifa eden Hakan Şükür, Lig TV'den de gönderildi. Şükür, Lig TV'nin Maraton programında 2008'den bu yana yorumculuk yapıyordu. 

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Şükür, ayrılıkla ilgili şunları söyledi: 

"Son yaptığım çıkıştan sonra, böyle bir şeyin gerçekleşmesini bekliyordum.. Biraz önce Digitürk'ün genel müdürü Ertan Özerdem aradı ve kararı tebliğ etti. Yaptığım anlaşma gereği; tazminatım da yok zaten. Bana sözlü tebligat yaptıktan sonra 7 gün içinde noterden ibranamemi yollarlarsa hukuken benimle hiçbir ilişkileri kalmıyor. Sonuçta Lig TV'nin sahibi TMSF şu anda. Devlet bir anlamda. Böyle bir karar almaları inşallah onlar açısından da hayırlı olur. Futbolcuyken de yorumcuyken de kendimi başarılı hissetmeme izin vermiyorlar. Artık hafta sonlarımı ailemle geçireceğim, maçları izleyeceğim. Yorumculuk sevdasıyla ailemi epey ihmal etmiştim. Pozitif açıdan bakarsak en fazla bunu söyleyebilirim." 

Etiketler