18 °C

Macaristan'da yeni ofis açtı

THY, Budapeşte'de Franz List Havalimanı'ndaki yeni ofisini açtı.

Macaristan'da yeni ofis açtı

BUDAPEŞTE - Türk Hava Yolları'nın (THY), Macaristan'ın başkenti Budapeşte Franz List Havalimanı'ndaki yeni ofisini açtı.

Budapeşte Uluslararası Franz List Havalimanı 2/A binasında açılışı gerçekleştirilen THY'nin yeni ofisinin açılışını Türkiye'nin Macaristan Büyükelçisi Hasan Kemal Gür yaptı.

Ofis açılışına, Büyükelçi Gür'ün yanı sıra, Çelebi Macaristan Yer Hizmetleri Şirketi Genel Müdürü Osman Yılmaz, Budapeşte Airport A.Ş'nin Genel Müdür Yardımcısı Kam Jandu, Türk-Macar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Suat Karakuş, Budapeşte'de hizmet veren hava yolları şirketlerinin yöneticileri katıldı.

Büyükelçi Gür, THY'nin Macaristan'daki hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselttiğini, yeni açılan ofislerinde başarıyla hizmet vermeye devam edeceğini söyledi.

THY Macaristan Müdürü Levend Arısoy ise büyük bir tadilat geçiren Budapeşte Franz List Havalimanı'nda yeni binaya taşındıklarını, bu ülkede THY'ye gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını, yolcu kapasitesinin her geçen gün arttığını, eskisine nazaran daha büyük olan yeni ofislerinde yolculara daha iyi hizmet vereceklerini açıkladı.

Macaristan Türk-Macar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Suat Karakuş da her gün İstanbul-Budapeşte-İstanbul seferini gerçekleştiren THY'nin verdiği hizmetlerden ötürü Macarlardan tebrik aldığını, THY'nin yeni ofisinin hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap