11 °C

OKİ beğenilen ürün serilerini "KOBİ portföyüne" ekledi

Pazar payını arttırdı

OKİ beğenilen ürün serilerini "KOBİ portföyüne"  ekledi

 

 

OKI şirketinin B2B (Kurumsal) pazarındaki başarılı inovasyon mirasının üzerinde geliştirilen yeni MC700  A4 renkli  çok fonksiyonlu yazıcı (MFP) serisini tanıttı.

Yeni kurumsal sınıf ürünler, açık platform aracılığıyla yüksek iş verimliliği sağlıyor, lşletme genelinde de, gelişmiş iş akış entegrasyonu ve belge yönetimi sunuyor. Daha fazla esneklik isteyen kurumlar ise, ihtiyaç duydukları ideal baskı etkinliğine ulaşmak amacıyla cihazlarını konfigüre edebiliyor.

Geçtiğimiz 12 ayda  OKI, mikro, küçük ve orta ölçekli işletme kullanıcıları tarafından beğenilen ürün serilerini "KOBİ portföyüne"  ekledi ve  işletmelere güvenilir, yüksek kaliteli,  hesaplı baskı çözümleri sağlayan, müşteri odaklı yaklaşımı ile itibarını güçlendirererek, pazar payını arttırdı.

OKI Avrupa Genel Müdürü Harry Takahashi, "Yeni A4 renkli çok fonksiyonlu yazıcı (MFP) portföyümüz, kurumsal sınıfa özgü işlevsellik, güvenilirlik ve esnekliği, kapsamlı döküman akış desteği ile birleştiriyor, bu da  kurumlara  döküman 
yönetim sürecini geliştirme, döküman akış etkinliğini arttırma  ve maliyet avantajları sağlıyor" dedi.

OKI'den  MC700 Serisi
MC700 Serisi, dökümanlarla ilişkili işlerin tümünü, kurumun döküman akışı ile sorunsuz bir şekilde bütünleştiren, kullanıcı arayüz özelleştirmesi sağlayan açık bir platform ile birlikte geliyor. Bir yandan manuel sayfa bazlı döküman akışından, otomatik dijital döküman akışına geçme olanağı yakalanırken, aynı zamanda gelişmiş üretkenlik, verimlilik ile birlikte düşük maliyet de sağlanan faydalar arasında yer alıyor.

Ayrıca seride bulunan cihazlar uzaktan hata tespiti, baskı izleme, kimlik doğrulama, belge erişimi de dahil olmak üzere döküman çıkış kontrolleri gibi etkin aygıt yönetimi görevlerini de içeren bir yazılıma sahip bulunuyor.

Kurumların farklı öncelikleri olduğunu vurgulayan Takahashi, "Bazıları üretkenlik ve verimlilik artışına odaklanırken, bazıları da yazıcı kullanımını belirleyip kontrol altına almayı düşünecek veya düşük kullanım ve bakım maliyetleri ile birlikte çevre dostu bir çözüm bulmaya çalışacaktır. OKI'nin  esnek, çok fonksiyonlu renkli yazıcı serisi her durumda tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde ayarlanabilir" dedi.

MC700 Serisi şu modelleri içeriyor:;
•    MC760, MC770 ve  iki varyantı olan MC780– standart dn modeli ve  belgelerin otomatik olarak harmanlanması ve zımbalanması için dahili sonlandırıcıya sahip olan dfn modeli. Üretim sonrası sonlandırmayı sağlayacak zımba da isteğe bağlı olarak  sağlanıyor.
Tüm modeller 23cm, renkli, arkadan aydınlatmalı, dokunmatik LCD ekran ile donatılmış kullanımı kolay kontrol paneli ile geliyor.

MC700 Serisi 40ppm'e kadar yazdırma hızı sunuyor, tarayıcısı ve yazıcı ekipmanı  OKI'nin LED teknolojisinin ürünü. Diğer kurumsal sınıf işlevselliği olarak, çift taraflı baskı (Dublex), tarama, esnek tarama ve  büyük kapasiteli 160GB sabit sürücüyü standart olarak içeriyor.Bu çevre dostu çok fonksiyonlu yazıcılar güvenli PIN baskı, veri şifreleme, disk silme, kart sürümü seçeneği gibi güvenli baskı için gerekli olan gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip bulunuyor. 30 gün içinde  kayıt yaptırılan ürünler OKI Avrupa'nın üç yıllık garantisi ile destekleniyor.

Gelişmiş ergonomik tasarımı sarf malzemelerine kolay erişim sağlıyor. Dahili sonlandırıcı, esnek kağıt kapasitesi ve kağıt besleme  için opsiyonel kağıt tepsilerini içeren konfigürasyonları ise geniş bir yelpazede sunuluyor.

OKI Avrupa Genel Müdürü Harry Takahashi şunları söyledi: "Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını her yönüyle kolayca karşılayacak şekilde baskı çözümlerini yapılandırmalarına olanak veren  MC700 serisi, mümkün olan en büyük esneklikle en yüksek verimliliği sunmaktadır. Bu kurumsal sınıf çok fonksiyonlu yazıcılar, ürün portföyümüze önemli bir katkı olmanın yanında, müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunma stratejisimizin bir parçası olan Yönetilen Baskı Hizmetlerini de (MPS) önemli ölçüde güçlendirecektir."

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap