2 °C

OKI'nin beyaz tonerli yazıcılarına büyük ilgi

OKI'nin devrim niteliğindeki yeni ürünü beyaz tonerli LED yazıcıları Türkiye pazarında büyük ilgi gördü.

OKI'nin beyaz tonerli yazıcılarına büyük ilgi

 

 

İSTANBUL - "Beyaz Yazıcı" sektörüne ilk toner bazlı çözümü sunan  OKI'nin dijital LED A4 ve A3 beyaz toner yazıcıları sadece beyaz kağıda baskı bağımlılığına son verdi. Her türlü yüzeye beyaz baskı yapılmasını sağlayan yazıcılar transfer medyalarla çok farklı yüzeylerde kullanılabiliyor Renkli yüzeylere doğrudan beyaz veya transfer medyalar aracılığıyla baskı yapan çok ekonomik ve etkili sonuçlar  yaratan çözüm ile farklı yüzeylere baskı yaparken izlenen, karışık, uzmanlık isteyen baskı süreci kısalıyor.
 
Yeni beyaz tonerli C711WT ve  C920WT yazıcılar  çeşitli sektörlerde, tişört tasarımından satış noktaları uygulamalarına kadar birçok alanda yenilikçi çözümler sunuyor. Yeni nesil yazıcılar ile kişiye veya kuruma özel beyaz renkte baskı almak artık çok daha pratik ve uygun maliyetli oluyor.
 
OKI Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra "OKI Beyaz toner teknolojisi" hakkında şunları söyledi; "Geçmişte farklı teknolojilere dayalı çalışmalar ile yapılan uygulamalar artık beyaz toner sayesinde çok daha kolay ve ucuz olarak yapılabiliyor. OKI Beyaz tonerli yazıcılar,tasarım, tekstil, promosyon, desen, numune uygulamaları için benzersiz bir çözüm sunuyor.  Beyaz tonerin yarattığı fırsatı gören ve ürünümüzü deneyen farklı sektörlerden uzmanlar yazıcımızı talep etmeye başladılar. Ürünümüz  zaman içinde daha da geniş bir alanda kullanılacak ve yeni sektörler  yazıcımızı yaratıcı baskı işlerinde kullanmaya başlayacaklar, biz de onlardan gelen geri bildirimler doğrultusunda daha ileri modeller   geliştirmeye devam edeceğiz.."
 
Yeni C711WT model A4 yazıcı baskı işlemini şeffaf medyalara saniyede 8 sayfa baskı hızı ile 4 renkte (CMY ve Beyaz) ve saniyede 34sayfa hızla düz kağıda gerçekleştirebiliyor. Yeni C920WT model A4/A3 yazıcı yüksek miktar uygulamalarda kullanılmak üzere; 10sayfa  ve 31sayfa  A4 baskı hızına ve yüksek toner kartuş kapasitesine sahip bulunuyor. 
Yeni beyaz tonerli yazıcılar grafik tasarım tabanlı alanlar dahil   çok  çeşitli   alanlarda kullanılabiliyor. Kişiye, kuruma özel tasarımlara sahip olmak isteyenlerle birlikte  yeni uygulama alanlarının açılması bekleniyor.
Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.