Onur Özbizerdik tutuklandı

Beşiktaş'taki bir eğlence mekanında eski polis müdürünü darbettiği ve olay yerine gelen polislere de mukavemette bulunduğu gerekçesiyle adliyeye sevk edilen Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, "polise mukavemet" suçundan tutuklandı

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Beşiktaş'taki bir eğlence mekanında eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darbettiği, olay yerine gelen polislere de mukavemette bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, "polise mukavemet" suçundan tutuklandı.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanarak Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gönderilen Özbizerdik, cumhuriyet savcılığında ifadesi alındıktan sonra "kasten yaralama ve görevi yaptırmamak için direnme" suçlarından tutuklanma talebiyle nöbetçi İstanbul 9. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

Nöbetçi hakimlikteki sorgusu tamamlanan Özbizerdik, "polise mukavemet" suçundan tutuklandı.

Onur Özbizerdik, Beşiktaş'taki bir eğlence mekanında eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darbettiği, olay yerine gelen polislere de mukavemette bulunduğu gerekçesiyle dün gözaltına alınmıştı.

Bu konularda ilginizi çekebilir