20 °C

Projelerini yeni ev satın alma formülü ile satışa sundu

Terrace Tema, Terrace Mix Asl-ı Bahçe'den oluşan 3 yeni gayrimenkul projesi, 3 ev satın alma formülü ile satılacak.

Projelerini yeni ev satın alma formülü ile satışa sundu

İSTANBUL - İnanlar, Atakent'teki Terrace Tema, Esenyurt'taki Terrace Mix ve Kartal'daki Asl-ı Bahçe'den oluşan 3 yeni gayrimenkul projesini, "şimdiye kadar uygulanmamış" 3 ev satın alma formülü ile satışa sundu.

İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, projelerin tanıtıldığı basın toplantısında yaptığı konuşmada, 3 altın projede 3 altın formülü hayata geçirdiklerini belirtti.

"Metrekare satışı" formülünde, belli bölgelerdeki belirlenmiş dairelerden daire yerine metrekare (hisse) alınabildiğini, projenin liste fiyatı üzerinden yapılan iskontolarıyla birlikte ortalama bir bölgedeki metrekare proje değeri tespit edilip, tespit edilen bu ortalama metrekare değeri üzerinden daireden 1 metrekareden az olmamak koşuluyla, istendiği kadar hisse alınabildiğini belirtti.

İnan, "Terrace Mix projesinin belli bölümünü buraya ayırdık. İstiyorsan daha sonra kendin daireyi tamamla, istiyorsan o günün rayicinden karınla paranı al, istiyorsan satalım para yap" dedi.

Önereceğin 30 kişi ev alsın, bedavadan ev sahibi ol

"Aldıkça kazan, aldırdıkça kazan" formülünde ise İnanlar projesinden daire alan bir müşterinin, kendisini referans gösteren başka müşterinin aynı projeden daire aldığında dairenin değerinin yüzde 1,2'sini, onun altında bir önceki müşteriyi referans gösteren başka müşterinin yapacağı alışverişin yüzde 0,8'ini, onun da altında bir önceki müşteriyi referans gösteren başka müşterinin yapacağı alışverişin de yüzde 0,6'sını kazandığını ifade eden İnan, bu formülde müşterilerin kazanılan yüzdeleri ister kendi borcundan düşürebildiğini, isterse nakit olarak aldığını belirtti.

İnan, "Böylece 5 kişi refere ederek ve her refere tekrar beş kişi refere ederse yüzde 101 gibi bir nakit kazanmak mümkün oluyor. Terrace Mix'te bunu başlatıyoruz" dedi.

Serdar İnan, "eski evinizi getirin, hayalinize taşının" formülünde ise müşterilerin getirdikleri eski evlerinin satılabilir olması, mülkiyet ve imar sorunu olmaması ve belirlenen kriterlere uyması halinde bu evleri belirlenen ekspertiz bedeli üzerinden aldıklarını ve yeni evin peşinatına saydıklarını kaydetti.

İnan, "Eski evin bedeli yeni alınan evin değerinin yüzde 55'ini geçmemeli. Tüm projelerimiz için geçerli, istersen arabanı, tekneni getir. Cüzi bir ekspertiz ücreti ödenecek. Sizin kullandığınız daireyi de alıyoruz, biz isteyince tapuyu veriyorsunuz" dedi.

Bugüne kadar hep "A" sınıfı proje ürettiklerini söyleyen İnan, "Terrace Mix projesi ile şimdi 'B' sınıfına da proje üretiyoruz. Bu proje ile İnanlar halka açılıyor" diye konuştu.

Serdar İnan, Terrace Mix'de metrekare fiyatlarının 1.800 lira, Asl-ı Bahçe'de 2.500 lira ve Terrace Tema'da da 2.900 liradan başladığını, lansman fiyatlarına özel indirim yapılacağını kaydetti.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap