Real'in hocası Türkiye'ye geliyor

Real Madrid'in hocası Jose Mourinho başarısının sırrını anlatacak.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Los Galacticos'un teknik direktörü Jose Mourinho başarısının sırrını anlatmak üzere Türkiye'ye gelecek.

Sinpaş GYO açıklamasına göre, Real Madrid'in hocası Mourinho, liderlik anlayışını anlatmak üzere Sinpaş GYO tarafından 27-28 Şubat tarihlerinde İstanbul ve Ankara'da düzenlenecek "Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik Konferansı"nın konuşmacısı olarak Türkiye'ye gelecek.

Mourinho'nun katılacağı konferansın ilki 2009 yılında ABD'nin 42. Başkanı, William J.Clinton Derneği Kurucusu Bill Clinton ve Almanya 7. Başbakanı Şansölye Gerhard Schröder'in katılımıyla gerçekleşmişti.

Mourinho, 2004-2005 ve 2005-2006 sezonlarında Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) tarafından dünyanın en iyi teknik direktörü seçildi.

Şimdiye kadar çalıştırdığı futbol takımlarıyla 6 lig, 4 kupa şampiyonluğu, 3 Süper Kupa, 2 lig kupası, bir UEFA Kupası, 2 UEFA Şampiyonlar Ligi kupası kazandı.

Elde ettiği başarılarla kırılması zor bir rekora imza atan Mourinho, başarısının sırrını 27 Şubat'ta İstanbul'da Çırağan Kempinski'de ve 28 Şubat Ankara Sheraton Otel'de yapılacak "Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik Konferansı"nda anlatacak.

Jose Mourinho, aynı zamanda Sinpaş GYO'nun da marka yüzü.

 

Etiketler