6 °C

Seçim yolu göründü

Aşkın, genel kurulun isteği doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.

Seçim yolu göründü

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Mali Genel Kurul Toplantısı'nda idari yönden ibra edilmemesi sonrası seçimle ilgili sarı-kırmızılı camiada merakla beklenen kararı aldı.

Mecidiyeköy'de bulunan kulüp binasında yaklaşık 2,5 saat süren yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan yönetim kurulu üyesi Taner Aşkın, genel kurulun isteği doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.

Yönetim olarak gelecek hafta salı günü bir toplantı daha gerçekleştireceklerini, çarşamba günü de Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklamalarda bulunacağını aktaran Taner Aşkın, "Her şey Galatasaray'a yakışır şekilde olacak. Kimsenin en ufak bir tereddütü olmasın. Galatasaray, Galatasaraylılığa yakışır şekilde idare edilmektedir. Bundan sonraki arkadaşlar da böyle hareket edeceklerdir. En ufak bir tereddüt yok. Yönetim kurulu olarak, genel kurulun isteği doğrultusunda gerekeni yapacağız. Herkes son derece sakin ve rahat olsun. Galatasaray'ın herhangi bir problemi yok. Galatasaray'ın içinde de bir problem yok" dedi.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.