13 °C

Talha Göksel, Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü oldu

2006 yılından bu yana Çelebi Hava Servisi Genel Müdürlüğü görevini yürüten Samim Aydın, görevini Çelebi Hava Servisi Genel Müdür Yardımcısı Talha Göksel'e bıraktı.

Talha Göksel, Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü oldu
İSTANBUL - Çelebi Hava Servisi A.Ş.'nin organizasyon yapısı yeniden şekillendi. 
Çelebi'den yapılan yazılı açıklamada, 2006 yılından bu yana Çelebi Hava Servisi Genel Müdürlüğü görevini yürüten Samim Aydın'ın, görevini Çelebi Hava Servisi Genel Müdür Yardımcısı Talha Göksel'e bıraktığı duyuruldu.
Çelebi Hava Servisi AŞ'de Genel Müdürlük görevini Talha Göksel'e bırakan Samim Aydın'ın, Holding'in Türkiye ve Avrupa'daki iştirak ve bağlı ortaklıkları kanalı ile yürüttüğü havaalanı yer hizmetleri faaliyetlerinden ve kalite fonksiyonundan sorumlu  "Avrupa ve Türkiye Yer Hizmetleri Başkanı" olarak atandığı kaydedildi.
Çelebi Hava Servisi A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan Talha Göksel'in, Çelebi Hava Servisi A.Ş bünyesinde üstlendiği birçok görevi bugüne kadar başarı ile yürüttüğü ifade edilen açıklamada, Çelebi ailesine 1984 yılında katılarak, yer hizmetleri operasyonları ile ilgili mevcut sıralı yönetim kademelerinde görevler üstlenen Talha Göksel'in, Çelebi Hava Servisi A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine 1 Temmuz 2010 tarihi itibarı ile başladığı belirtildi.
Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.