10 °C

THY'den Atatürk'e vefa borcu

THY'den Atatürk'e vefa borcu

İSTANBUL - Türk Hava Yolları (THY), büyük önder Atatürk'ün doğum yeri olan Selanik'e yarın başlatacağı ilk uçuşunda, Atatürk'ün doğum tarihi olan ''1881'' sefer sayısını kullanacak.  

THY'nin İstanbul-Selanik (Yunanistan) uçuşları, yarın THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY Yönetim Kurulu üyeleri ve basın mensuplarının da katılacağı ilk uçuşla saat 10.00'da Atatürk Havalimanı'ndan başlayacak.

THY, Atatürk'ün doğduğu kent olan Selanik'e yapacağı uçuşlarını, büyük önder Atatürk'e THY'nin bir vefa borcu olarak doğum tarihi olan ''1881'' sefer sayısını verdi.

Bundan sonra İstanbul'dan Selanik'e yapılacak uçuşlar ''TK-1881'' sefer sayısı ile yapılacak.

THY'nin İstanbul-Selanik seferleri Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada karşılıklı 4 sefer olarak gerçekleştirilecek.

Selanik seferlerinin uçuş tarifesine göre, yerel saatlerle İstanbul'dan saat 10.00'da kalkacak uçak, Selanik'e saat 11.25'de varacak. Yine Selanik'ten saat 12.25'de kalkacak uçak, saat 13.45'de İstanbul'da olacak.

THY, 31 Mart 2012 tarihine kadar gerçekleşecek seyahatler için İstanbul'dan Selanik'e gidiş-dönüş 164 avrodan (tüm vergiler ve harçlar dahil) başlayan indirimli fiyatlar uygulayacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap