TPF'nin yeni başkanı Altunbilek oldu

Perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren Altunbilekler'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, TPF Başkanlığı'nı Selamet Aygün'den devraldı

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Türkiye Perakendeciler Federasyonu'nda (TPF) yaşanan bayrak değişimiyle derneğin başkanlığına Mustafa Altunbilek getirildi. 

TPF açıklamasına göre, perakendecilik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Altunbilekler'in Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Altunbilek, TPF Başkanlığını Selamet Aygün'den devraldı. 

Mustafa Altunbilek, görevi devralırken yaptığı açıklamada, yerel zincirlere birlik ve beraberlik mesajları vererek, "Sektörde uluslararası standartları yerleştirmek ve Türkiye'de perakendeciliğin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gelin el ele verelim" çağrısında bulundu. 

TPF'nin Kurucu Başkanı Şeref Songör'ün yerel perakendenin organize bir şekilde gelişimi, güçlenmesi ve örgütlenmesi için yaptığı çalışmaları, ikinci Başkan Selamet Aygün'ün başarılı bir şekilde devam ettirdiğini anlatan Altunbilek, her iki başkanın da sektöre ve yerel perakendeciliğe büyük katkılar sunduğunu ifade etti. 

Bundan sonraki süreçte çıtayı daha da yükselteceklerini ve Perakendeciler Derneği (PERDER) üyelerinin desteğiyle sektöre artı değer katmaya devam edeceklerini belirten Altunbilek, "Bu bir ekip işi. Başarılı ve etkili çalışmaları hayata geçirebilmemiz için tüm üyelerimizin elini taşın altına koyacağına inanıyorum" dedi. 

Bu konularda ilginizi çekebilir