12 °C

Vodafone 1 YTL'ye limitsiz konuşturacak

'CepLimitsiz' tarifesinden faturalı aboneler faydalanacak

Vodafone 1 YTL'ye limitsiz konuşturacak

 

 

İSTANBUL - Vodafone, faturalı abonelerini  yeni başlattığı tarifesi 'CepLimitsiz'le kendi aralarında günde 1 YTL'ye limitsiz olarak konuşturuyor.

Vodafone'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, CepLimitsiz'le, ayda 30,30 YTL ödeyen abonelerin, tüm Vodafone'lularla limitsiz, diğer operatörler ve sabit telefonlarla da dakikası 30,30 YKr'den konuşuyorlar.

Söz konusu tarifede abonelerin, kendi iletişim şekillerine göre 'ek avantajlar' seçebildikleri vurgulanan açıklamada, CepLimitsiz'de konuşmaların 6 saniyelik periyotlarla ücretlendirildiği ve tüm tutarlara KDV ve ÖİV'nin dahil olduğu ifade edildi.

Vodafone Türkiye Bireysel İşletme Bölüm Başkanı Engin Aksoy, konuya ilişkin değerlendirmesinde, şunları söyledi:

"Günümüzün ekonomik koşulları ve diğer operatörlerin sunduğu koşullar, tüm bireyleri günlük hayatlarında kısıtlamalara yöneltiyor. Biz bu kısıtlamaları Vodafone CepLimitsiz tarifesiyle ortadan kaldırıyoruz. CepLimitsiz'le Türkiye'de ilk kez herkes faturalı, faturasız, kurumsal veya bireysel tüm kullanıcıları günün 24 saati özgürce arayabiliyor. Abonelerimiz bu tarife ile aylık telefon faturalarını sabitleyerek limitsiz ve kendilerine uygun farklı fiyat seçeneklerini tercih ederek konuşabilecekler."

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.