İhracat fırsatı: Hintli firma, Türkiye’nin bitkisel ürünlerine talip!

Hindistan’dan B2B e-ihracat platformu TurkishExporter’a ithalat ilanı bırakan bir firma, Türkiye’den çeşitli bitkisel ürünler satın alacak.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Şirketlerin global ölçekte ticaret yapmalarına olanak sağlayan Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu TurkishExporter’a bugün dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden olan Hindistan’dan bir ithalat talebi geldi.

Bu kapsamda Hindistan’da faaliyet gösteren ithalatçı firma, dünyanın dört bir yanındaki ithalatçılara ve ihracatçılara imkanlar sunan TurkishExporter’a bıraktığı ilanla Türk üreticilerinden çeşitli bitkisel ürünler satın alacağını belirtti.

Hindistan’da faaliyet gösteren ithalatçı ile iletişim kurmak isteyen TurkishExporter kurumsal üyeleri, ilan üzerinden doğrudan teklif sunabilir, İlk kez platformu kullanacak firmalar ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

Forie Databank ile Hindistan pazarına yelken açın

Türk üreticiler ve ihracat firmaları için Hindistan pazarına ulaşmanın artık yeni bir yolu var: "Forie Databank." Bu platform, Hindistan'daki ticaret dünyasını keşfetmek isteyenlere kapsamlı bir rehber sunuyor.

Hindistan'da ticaret yapmayı planlıyorsanız veya mevcut faaliyetlerinizi genişletmeyi düşünüyorsanız, "Forie Databank" sizin için bir hazine niteliğinde. Hindistan'da faaliyet gösteren ithalatçılar, toptancılar ve perakende şirketleri hakkında ayrıntılı bilgilere buradan kolayca erişebilirsiniz.