İngiliz firma, vakum poşetleri ithal edecek

İngiltere’de gıda işleme endüstrisine malzeme tedarik eden firma, vakum poşetleri ithal etmek istiyor.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Son dönemde Birleşik Krallık ve Türkiye arasındaki ticaret ilişkileri büyük bir dikkatle izleniyor. İki ülke, yeni bir serbest ticaret anlaşması müzakerelerine başlama konusunda anlaştı. Bu anlaşma, her iki ülkenin ekonomilerine büyük fayda sağlayacak ve ticaretin genişlemesine olanak tanıyacak.

TurkishExporter'a bugün gelen bir alım ilanında İngiltere’de gıda işleme endüstrisine çok çeşitli ambalajlar, kişisel koruyucu ekipmanlar, kasap yardımcı ekipmanları, temizlik ve hijyen ve sarf malzemeleri gibi ürün kalemlerini tedarik eden firmanın Türk firmalarından vakum poşetler almak istediğini yazdı.

Alım ilanın detayına ulaşmak için ihracat uygulaması Forie'yi indirebilir ve basic/demo talep edebilirsiniz.

İngiltere pazarına kolay giriş bileti

İngiltere pazarında faaliyet göstermek veya ihracatınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Artık bu hedeflere ulaşmak daha kolay. Forie'nin sunduğu DataBank hizmeti sayesinde, 2022-2023 güncel ithalat firmalarının tam adresleri, iletişim bilgileri ve faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında özel listelere ulaşabilirsiniz.

Bu özel veri bankası, doğru hedef kitleye odaklanmanıza ve potansiyel müşterilerinizle hızlı bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Forie.com web sitesini ziyaret ederek bu fırsatı hemen deneyebilir ve Forie'nin ihracat destek uzmanlarından konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.