Mısırlı firma: “PVC çatı kiremitlerine ihtiyacımız var”

Mısır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firma, Türkiye’den PVC çatı kiremitleri ithal edeceğini duyurdu.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türkiye ve Mısır arasında yeniden başlayan görüşmeler iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin ivme kazanmasına sebep olurken, Mısır pazarını da yeniden canlandırdı. Mısır’ın Türkiye ile arasındaki ticaret hacmi ise böylelikle 10 milyar dolara ulaştı. 

İki ülke arasındaki bu olumlu gelişmeler devam ederken, dünya ticaretinin buluşma noktası TurkishExporter ise Türkiye’deki ihracatçılara Mısır pazarının kapısını araladı. İnşaat, ticaret, gayrimenkul ve turizm gibi alanlarla emlak geliştiriciliği yapan Mısırlı firma TurkishExporter’da yayınladığı ilanla Türkiye’den PVC çatı kiremitleri satın alacağını duyurdu. 

Mısırlı ithalatçının yayınladığı ihracat fırsatını görmek isteyen ihracatçılar, Forie’de bir basic üyelik başlatıp ithalatçı firmanın detaylarına ulaşabilirler.

Mısır pazarına ulaşmak için tıklayın

Türk üreticileri ve ihracatçıları artık Mısır pazarına daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşabiliyorlar. Forie tarafından sunulan "Forie Databank," bir ihracat adres bankası gibi hizmet veriyor.

Bu kaynak sayesinde Mısır’daki ithalatçılar, toptancılar ve perakendeciler gibi potansiyel iş ortaklarına hızla erişim sağlanıyor. Sektör ayrımı yapmaksızın geniş bir veri tabanını içeren bu kaynak, Türk işletmelerinin Mısır pazarındaki fırsatları keşfetmelerine yardımcı oluyor.