Portekiz’e elektrik kabloları gönderecek ihracatçılar aranıyor!

Her gün sayısız ilanın yayınlandığı TurkishExporter’a bugün Portekiz’de faaliyet gösteren bir ithalatçı ilan bırakarak Türkiye’den elektrik kabloları satın alacağını bildirdi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Kullanıcılarına sunduğu en yeni özellikleriyle sınırları aşan ve onlara her zaman daha verimli, pratik bir ithalat ve ihracat fırsatı sunan TurkishExporter, bugün Türkiye’deki elektrik malzemeleri üreticileri için bir ihracat kapısı araladı.

Bu kapsamda 115,03 milyar dolarlık ithalat hacmine sahip olan Portekiz’den ithalat ilanı bırakan bir firma, şirketlerin global ölçekte ticaret yapmalarına olanak sağlayan Türkiye’nin en büyük B2B platformu TurkishExporter’da bir ilan yayınladı. Firma ilanında Türk üreticilerden elektrik kabloları satın alacağını belirtti.

Portekizli ithalatçı ile iletişime geçmek isteyen TurkishExporter kurumsal üyeleri ilan üzerinden doğrudan teklif sunabilecekken, İlk kez platformu kullanacak firmalar ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

Tek tıkla Portekiz pazarına yelken açın

Türk üreticiler ve ihracatçılar artık Portekiz pazarına daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşabiliyorlar. Forie tarafından sunulan "Forie Databank," bir ihracat adres bankası gibi hizmet veriyor.

Bu kaynak sayesinde Portekiz’deki ithalatçılar, toptancılar ve perakendeciler gibi potansiyel iş ortaklarına hızla erişim sağlanıyor. Sektör ayrımı yapmaksızın geniş bir veri tabanını içeren bu kaynak, Türk işletmelerinin Portekiz pazarındaki fırsatları keşfetmelerine yardımcı oluyor.