18 °C

MODEF İnegöl, bu yıl 20 bin ziyaretçi hedefliyor

3-8 Nisan 2018 tarihlerinde İnegöl’de düzenlenecek MODEF mobilya fuarı için hazırlıklar son aşamaya geldi. 160 mobilya firmasının ürünlerini sergileyeceği fuara 20 bin dolayında ziyaretçi gelmesi hedefleniyor.

MODEF İnegöl, bu yıl 20 bin ziyaretçi hedefliyor

BURSA - Türkiye’deki mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl’deki mobilyacıları, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturacak MODEF 2018- Mobilya Fuarı için hazırlıklar son aşamaya geldi.

MODEF Fuarcılık Şirketi Başkanı Yavuz Uğurdağ, 160 mobilya firmasının katılacağı fuara Türkiye’nin pek çok yerinden 20 bin civarında ziyaretçinin gelmesini beklediklerini söyledi. İç pazara dönük bir fuar olduğu halde 50 dolayındaki ülkeden firma temsilcisi ile görüştüklerini de ifade eden Yavuz Uğurdağ, yurt dışından 700 dolayında ziyaretçi beklediklerini belirtti.

MODEF 2018 Fuarı’nın, İnegöl’deki mobilya üreticilerinin uluslararası alanda kendini ispatlamış profesyonellerle bir araya gelerek işbirliği sağlayacağına işaret eden Uğurdağ, “Kalitesi, güveni, tasarımı ve yeni trendleri ile kendini kanıtlamış olan İnegöllü mobilyacılarımız bu fuar ile kendilerini profesyonellere tanıtma fırsatı bulacaklar. Fuarımızın önemli anlaşmalara zemin hazırlayacak. İnegöl mobilyası, kendi markalarıyla tasarım, kalite, rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiği yakaladı” diye konuştu.

MODEF 2018’de; ev mobilyası, iç dizayn ürünleri, tekli, çiftli, üçlü kanepeler, koltuklar, yataklar ve geniş yelpazede birçok ürünün sergilenecek. Fuara gelen ziyaretçiler, sektördeki son gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip edebilecekler.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap