7 °C

Tepe Nautilus'ta müzayede heyecanı başlıyor

Tepe Nautilus’ta 25 Ekim Cumartesi günü 3.sü gerçekleştirilecek müzayedede yer alan eserler 20–25 Ekim tarihlerinde etkinlik alanında sergilenecek ve sanatseverler tarafından incelenebilecek

Tepe Nautilus'ta müzayede heyecanı başlıyor

İSTANBUL - Tepe Nautilus ‘Sonbaharda Sanat Etkinlikleri’ kapsamında sanatseverlere müzayede heyecanı yaşatacak. Genç sanatçıların ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin Nautilus heykelini yorumladığı “Proje:Nautilus” ile başlayan “Sonbaharda Sanat Etkinlikleri” Küratör Rahmi Çöğendez’in işbirliğe yapılacak resim müzayedesi ile devam edecek. 

İşte müzayede de yer alacak eserler

Tepe Nautilus’ta 25 Ekim 2014’te üçüncüsü gerçekleştirilecek müzayedede yer alan eserler 20–25 Ekim tarihlerinde etkinlik alanında sergilenecek ve sanatseverler tarafından incelenebilecek. Sergide yer alan tüm eserler Rahmi Çöğendez yönetimindeki müzayedede Tepe Nautilus ziyaretçileri ve koleksiyonerlerin katılımıyla satışa sunulacak. 

Yerli ve yabancı çok sayıda ressamın eserleri satışa çıkarılacak 

Sanata verdiği değer ile dikkat çeken Tepe Nautilus’un 25 Ekim’de etkinlik alanında gerçekleştireceği müzayedede Christo Yotov, Zeki Çetinkaya, Haluk Eroğlu, Nickolay Lugovenko, Hikmet Çetinkaya, Gültekin Serbest, Evgeny Cheekrigin, Anatoly Tarabanov, Arman Allahverdiyan, Ivan Krisyuk, Igor Tuzhikov gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri satışa çıkarılacak. 

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde RC Müzayede işbirliğiyle, sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla düzenlenen müzayedede yer alacak eserler, www.rcmuzayede.com, www.tepenautilus.com internet sitelerinden ve 20 Ekim’den itibaren Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında incelenebilecek.

Tepe Nautilus etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tepe Nautilus’u ayrıca facebook.com/TepeNautilus, twitter.com/TEPENAUTILUS34 ve instagram.com/tepenautilus linklerinden de takip edebilirsiniz.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.