“Yarım kalan projelerin tamamlanması Mersin’i global bir üs yapar”

Türkiye’nin ilk ekonomi gazetesi olan Dünya’nın Mersin bölge eki yayımlandı. Toplam 132 sayfa olarak hazırlanan bölge ekinde birbirinden özel röportajlara ve haberlere yer verildi. "Yarım kalan projelerin tamamlanması Mersin’i global bir üs yapar” başlıklı haberde başta lojistik sektörü olmak üzere Mersin’de hayata geçmesi beklenen mega projelerin, kenti global bir üs yapacağına dikkat çekildi.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Dünya Gazetesi tarafından hazırlanan Mersin bölge eki 24 Ağustos Perşembe günü yayımlandı. Toplam 132 sayfa olarak hazırlanan ekte birbirinden değerli haberlere ve röportajlara yer verildi.

Dünya Gazetesi Mersin Bölge Temsilcisi Fahriye Kutlay Şenyurt,  ek ile birlikte kentte hayata geçmesi beklenen mega projelere katkı sağlanacağına vurgu yaparak, “Yarım kalan bir Mersin değil, her haliyle mükemmeli önceleyen bir Mersin hayalimizin bulunduğunu, buradan devlet erkinin tüm paydaşlarına duyurmak istiyoruz. Ekimiz bu anlamda şehrimize ciddi katkılar sağlayacaktır” dedi.

Ek kapsamında; belediye, sanayi ve ticaret odası, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasıyla ilgili olarak çok sayıda haber ve röportaja imza atıldı.