7 °C

Medipol yılın sağlık markası seçildi

Medipol Sağlık Grubu, "II. Türkiye Altın Marka Ödülleri" kapsamında sağlık alanında geçen yıl olduğu gibi bu sene de birinci oldu.

Medipol yılın sağlık markası seçildi

Medipol Sağlık Grubu, bu yıl ikincisi düzenlenen "II. Türkiye Altın Marka Ödülleri" kapsamında geçen yıl olduğu gibi yine sağlık alanında halk oylamasıyla birinci seçildi.

Türkiye'nin ekonomi, sağlık, inşaat, gıda ve daha birçok alanda başarılı iş insanları ve değerli markaları "II. İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi" etkinliğinde buluştu. Yurt içi ve yurt dışında 500'e yakın davetlinin katıldığı organizasyon, 17 Aralık Pazartesi gecesi Hilton Hotel Bomonti & Conference Center'de gerçekleştirildi.

Online'da avrupaekonomigazetesi.com üzerinden 1 ay süresince yapılan halk oylamasında "Medipol Sağlık Grubu" sağlık alanında 38 bin 887 oyun toplam 12 bin 401'ini aldı.

Törende 'Medipol Sağlık Grubu' adına ödülü alan Medipol Üniversitesi Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Koordinatörü Uygar Üstün şunları söyledi;

"Medipol ailesi olarak üstün hizmetlerimizin sonucunda aldığımız ödüller bizlere gurur veriyor. Medipol Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu, gelişmiş tıbbi cihazları ve eğitimli sağlık personelleri ile bu alanda ilklere imza atmaya ve büyümeye devam ediyor. Avrupa, Balkan ülkeleri, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve diğer Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri dahil yılda 104 ülkeden yaklaşık 25 bin hastaya sağlık hizmeti sunuyor. Bu hizmetleri sunarken son teknolojileri takip ediyor ve kullanıyoruz. Bu kapsamda uluslararası alanda tanınan tıbbi hataları en aza indiren 'HIMSS 6' sertifikasını almaya hak kazanan ilk özel hastane olduğumuzu da belirtmek isterim."

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.