25 °C

'Ankara'da konut satış fiyatları eskisi gibi değil'

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın, "Ankara'da konut satış fiyatları eskisi gibi tatminkar olmayabilir. Bunun alıcı açısından iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum" dedi.

'Ankara'da konut satış fiyatları eskisi gibi değil'

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Ankara'daki konut satışlarının eskisi gibi tatminkar olmadığını belirterek, "Bunun alıcı açısından iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Biz artık karlarımızı minimize ettiğimiz bir dönemden geçiyoruz." şeklinde konuştu.

Akın, Akfen İnşaat'ın konut projesi olan Bulvar Loft'un Ankara basın tanıtımında, Türkiye'nin içinde bulunduğu coğrafyada yaşanan sorunların piyasayı etkilediğini ancak hem içeride hem de dışarıdaki meselelere ilişkin umutlu olduklarını ifade etti.

Planlanmış olan yatırımlara kararlılıkla devam edeceklerini vurgulayan Akın, "Ankara'da konut satış fiyatları eskisi gibi tatminkar olmayabilir, satışlar ağır olabilir. Bunun alıcı açısından iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Biz artık karlarımızı minimize ettiğimiz bir dönemden geçiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap