Alfa Romeo'dan kasıma özel kampanya

Alfa Romeo, kasım ayına özel düzenlediği kampanyasıyla 0 faiz ve 24 aya varan vadeyle 40 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuyor.

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Alfa Romeo, kasıma özel başlattığı satın alma kampanyasıyla araç sahibi olmak isteyenleri bayilerine davet ediyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle gerçekleştirilen kampanya kapsamında hem MiTo hem de Giulietta modeli için 0 faiz ve 24 aya varan vadeyle 40 bin liraya kadar kredi desteği sağlanıyor. 

Türkiye'de sadece 1,4 litre 170 HP'lik benzinli motor ve TCT otomatik şanzımanlı QV versiyonuyla satışa sunulan Alfa Romeo'nun lüks küçük sınıfta yer alan sportif modeli MiTo'ya, 86 bin 40 liralık anahtar teslim fiyatıyla sahip olunabiliyor. 72 bin 820 liradan başlayan anahtar teslim fiyatı bulunan Alfa Romeo Giulietta'da ise 1,4 litrelik 120 HP ve 170 HP'lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1,6 litre 105 HP'lik turbo dizel motor seçeneğine yer veriliyor. Alfa Romeo Giulietta'nın en güçlü motor seçeneğini, 1,8 litre 240 HP'lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor. 

Etiketler