7 °C

10.5 inçlik yeni iPad Pro ön siparişle satışta

Apple’ın geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği WWDC 2017 etkinliğinde tanıttığı 10.5 inçlik yeni iPad Pro, özel fiyatıyla açıkpazar e-ticaret platformları arasında ilk kez n11.com’da ön siparişle satışa açıldı.

10.5 inçlik yeni iPad Pro ön siparişle satışta

Uzun süredir merakla beklenen 10,5 inç ekranlı iPad Pro, Apple’ın WWDC 2017 açılış etkinliğinde tanıtıldı. 120 hz yenileme oranı ve HDR video desteği sunmasıyla dikkat çeken yeni iPad Pro, n11.com’a özel fiyatıyla ön siparişle satışa sunuluyor. Açıkpazar e-ticaret platformları arasında ilk kez n11.com’da görücüye çıkan cihaz meraklılarını bekliyor.

Bir önceki iPad Pro’lara oranla daha küçük ancak ekran oranı açısından eski nesle nazaran daha büyük bir deneyim yaşatan yeni iPad Pro, 24hz-48hz aralığından 120 hz’e çıkarılan ekran teknolojisiyle dikkat çekiyor. Ekran yenileme hızı artan iPad Pro, anlık durumlar için kullanan kişilere daha yüksek verim vadediyor. A10X işlemci çalıştıran yeni 10,5 inçlik iPad Pro, arkasında 12 megapiksel, önünde ise 7 megapiksel çözünürlüklü ön kamera ile tamamlanıyor. Tek şarjla 10 saatlik bir kullanım ömrü sunan yeni tablet, Wi-fi bağlantı seçeneği ve 64 GB’lık depolama alanıyla e-ticaret platformu n11.com’a özel fiyatıyla ön siparişte.

Samsung Soundbar yeni sahiplerini bekliyorSamsung Soundbar yeni sahiplerini bekliyor

Letgo, pazar yerlerinde liderliği kaptıLetgo, pazar yerlerinde liderliği kaptı

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.