19 °C

Flipboard’un yeni sürümü yayında

Web sitelerindeki içerikleri dergi formatında sunan, iOS ve Android'e ahenkli Flipboard 4.0 yeni sürümünü geçtiğimiz hafta yayınladı.

Flipboard’un yeni sürümü yayında

İlgilendiğiniz konuları ön plana çıkartan yeni Flipboard sürümü yayınlandı.

30 milyondan fazla dergi, binlerce yayıncı ve Twitter, Youtube ve LinkedIn gibi sosyal mecralardan içeriklerle, yepyeni Flipboard ile sevdiğiniz şeylere daha kolay ulaşacaksınız.

Flipboard’un yeni sürümüyle birçok içerik takip eden uzun süreli okuyucular için daha kolay bir kullanım sunulurken, yeni kullanıcılar minimum kurulum ile tutkularına ulaşabilecek.

Bu sürümdeki yeniliklere gelecek olursak:

Kullanımı kolay ve kapsamlı tasarımıyla "Ana Sayfa" penceresinde dokuz ilgi alanınıza kadar içerik seçebilirsiniz. Böylece pürüzsüz raf sistemiyle sizin için en önemli olan konuları takip edebilirsiniz.

Ana sayfaya ilgilendiğiniz bir şeyi eklediğinizde, Flipboard o konuyla ilgili güvenilir kaynaklardan alınan hikayelerden oluşan, otomatik olarak güncellenen ve topluluğumuz tarafından okunup paylaşılan bir dergi oluşturur.

Flipboard’da halen kendi dergilerinizin kürasyonunu yapabilmenizin yanı sıra otomatik olarak güncellenen özel bir dergi yaratarak herhangi bir kaynak, kişi, yayımcı veya hashtag’in içeriklerini takip edebilirsiniz.

Yarattığınız tüm dergileri profil alanınızda, avatarınızın arkasında sağ üstte, Flipboard’da takip ettiğiniz diğer herşeyle birlikte bulabilirsiniz.

Genel arama seçeneği de artık profil ikonunuzun içerisinde bulunmaktadır. Arama ile Flipboard’da istediğin herhangi birşeyi aratabilir, "İçerik Rehberinizi" değiştirebilirsiniz.

Flipboard’da ne kadar çok vakit geçirirseniz, tecrübeniz o kadar iyileşir: algoritmamız neleri takip ettiğiniz, neleri sevdiğinizi ve dergilerinize eklediğinizi öğrenir. Zengin içerikleri beğenmeniz arkadaşlarınızın ve sizi takip edenlerin de o içerikleri keşfetmesine yardımcı olur.

Flipboard’un son sürümü, dünyadaki tüm hikayeleri farklı algoritmaların birleşimi ve editörlerimizin kürasyonuyla birlikte size sunarken, Flipboard tecrübenizi kolaylaştırmak ve zenginleştirmek üzerine kurulmuştur.

DÜNYA'yı Flipboard'dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap