13 °C

Oyun severler Vodafone Park'ta buluşacak

Perdigital; Wolfteam, Zula, League of Legends, Fortnite ve CS:GO severleri 19-20 Ocak'ta Vodafone Park'ta buluşturacak.

Oyun severler Vodafone Park'ta buluşacak

Online oyunlar için e-pin ve popüler bilgisayar oyunları için CD key sağlayan perdigital.com, kullanıcıları ile yayıncıları "Göster Kendini" etkinliği ile 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde Vodafone Park'ta bir araya getirecek.

Sadece perdigital.com üyelerinin katılabileceği ücretsiz etkinliğin ilk gününde Wolfteam ve Zula oyunları oynanacak. Etkinlikte Wolfteam yayıncılarından; Angelbooy, BLoodRappeR, CombatStaR ve Nyks, Zula yayıncılarından ise; Growe, Halil Örenler, Megasound, Muhammet YT ve Rainlox oyunseverlerle buluşacak. 

İkinci gün ise League of Legends, Fortnite ve CS:GO oyunlarının oynanacağı etkinliğe, AlpTV, Alaracle, Alexiahill, BigMomm, Cihad Kiriş, Evenstar, Lakasaba, LoL Pit, Miranda Kerry, Noel Dayı, PBY Kaptan, Senna, Thaldrin, Theokoles ve zeoNNN katılacak.

İki gün boyunca saat 10.00'dan 22.00'ye kadar devam edecek etkinlikte ödüllü turnuvalar, çekilişler ve yayıncılar ile katılımcılar arasında maçlar düzenlenecek.

Ağustos ayında düzenledikleri ilk etkinliğe yoğun bir katılım olduğunu söyleyen perdigital.com İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Serdar Pirnal, "İlk etkinlikte bine yakın kullanıcımızla bir araya geldik, ikinci etkinliğimize ise yaklaşık 3 bin kişinin katılmasını bekliyoruz. İkincisini gerçekleştireceğimiz "gösterkendini" etkinliği ile kısa bir aradan sonra tekrardan yayıncılarımız ve kullanıcılarımızla keyifli, oyun dolu iki gün geçirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.