Demir İnşaat'tan Demir Romance kampanyası

Demir İnşaat, İstanbul Beylikdüzü'nde konumlanan Demir Romance projesinde sınırlı sayıdaki son daireler için özel bir kampanya başlattı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Demir İnşaat, ağustos ayında yaşamın başladığı Demir Romance projesinde, sınırlı sayıdaki son daireler için "Yeni Yılda Yeni Evinize Taşının, Baharda Ödemeye Başlayın" kampanyası düzenledi. 

Demir İnşaat'tan yapılan açıklamaya göre, firma, İstanbul Beylikdüzü'nde konumlanan Demir Romance projesinde sınırlı sayıdaki son daireler için özel bir kampanya başlattı. 

28 Şubat 2016'ya kadar geçerli olacak "Yeni Yılda Yeni Evinize Taşının, Baharda Ödemeye Başlayın" kampanyası kapsamında, Akıllı Ev Teknolojileri ile inşa edilen Demir Romance'den ev alanlar, ödemenin yüzde 50'sini peşin verip geri kalan yüzde 50'lik kısmı 3 ay sonra ödemeye başlayacak. 

Verilen bilgilere göre, Beylikdüzü'nde akıllı ev teknolojisine sahip tek proje olan Demir Romance'te 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunulurken, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlıyor. 

Proje, E-5'e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna araçla 5 dakikalık mesafede yer alıyor. 

Demir Romance'de yeşil alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile sakinlerine şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını açıyor. Site içerisinde bütün ihtiyaçların karşılanabileceği iş yerleri, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, koşu ve bisiklet parkurları, kreş, servis bekleme alanı, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna bulunuyor. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, şunları kaydetti: 

"Yaşamın başladığı Demir Romance'da sınırlı sayıdaki son daireler için yaptığımız bu kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere Akıllı Ev Teknolojileri ile donatılmış bir evde yeni bir yaşama başlama fırsatı sunuyoruz. Yeni evini yeni yılda alacak olanlar ödemeye baharda başlayabilecek. Demir Romance'de kalan sınırlı sayıda daire için kampanya yaptık. Demir Romance'den akıllı bir ev almak için bu kampanya son fırsat. 28 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanyamızdan yararlanacak müşterilerimiz ödemenin yüzde 50'sini peşin verip geri kalan yüzde 50'lik kısmını da üç ay sonra ödemeye başlayacak."