DenizBank AG'ye üst üste ikinci ödül

DenizBank AG, kitlesel çapta yaptığı işler sonucunda ikinci kez "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ödülüne layık görüldü.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

 

Avusturya ve Almanya’daki köklü yapılanması ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren DenizBank AG, müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile Avusturya merkezli Finans Pazarlama Birliği tarafından üst üste ikinci kez "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ödülüne layık görüldü. 
Küresel çapta elde ettiği başarılara yenilerini ekleyen DenizBank AG önemli bir ödülün daha sahibi oldu. Avusturya finans ve sigorta sektörünün köklü bilgi platformlarındanAvusturya Finans Pazarlama Birliği’nin (Finanz-Marketing Verband Österreich) Avusturya’da faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunan banka ve sigorta kuruluşlarına 2007 yılından bu yana verdiği “Yüksek Müşteri Memnuniyeti” ödülü kapsamında üstün müşteri odaklı hizmet brövesini DenizBank AG ikinci kez kazandı.

DenizBank AG, uluslararası Net Promoter Score (NPS) ile bilimsel yöntemlerle gerçekleştirilen müşteri araştırmaları neticesinde belirlenen yarışma kapsamında müşteri merkezli kaliteli hizmet anlayışı ile ödülün sahibi oldu.

"Ödüllerimiz, müşterilerimize daha nitelikli hizmet sunma çabalarımızın somut birer karşılığı"
Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank AG Genel Müdürü Ahmet Mesut Ersoy;sürekli zirvede yarışabilmenin altın kurallarının başında müşteri memnuniyetinin geldiğini vurguladı. Ersoy şöyle devam etti; "Bugün Avusturya ve Almanya’daki 43 şubesi, en son teknoloji ile donatılmış çağrı merkezleri ve kapsamlı internet bankacılık çözümleri ile müşterisinin memnuniyetini merkeze alan bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren DenizBank AG’nin başarısı bu anlamlı ödülle bir kez daha taçlandı. Bu yılla birlikte üstüste ikinci kez bu ödülün sahibi olmak, kuşkusuz daha kaliteli hizmet sunma çabalarımızın somut birer karşılığı olarak bizleri gururlandırıyor, daha çok motive ediyor. Attığımız her adımda müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, onlara en iyi ve nitelikli hizmeti sunmak için olanaklarımızı seferber ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de sektörde fark yaratan çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Avusturya Finans Pazarlama Birliği gibi köklü ve prestijli bir kuruluştan aldığımız bu ödülde emeği geçen tüm çalışanlarımızı içtenlikle kutluyorum."