16 °C

Flappy Bird'lü iPhone 6 bin 300 liradan satılıyor

Flappy Bird'ün uygulam mağazalarından kaldırılmasının ardından oyunun kurulu olduğu tablet ve cep telefonları rekor fiyatlara satılıyor

Flappy Bird'lü iPhone 6 bin 300 liradan satılıyor

İSTANBUL - Dünyanın en fazla indirilen ve oynanan mobil oyunu Flappy Bird'ün uygulama mağazalarından kaldırılmasının ardından oyunun kurulu olduğu tablet ve cep telefonları rekor fiyatlara sahibinden.com'da satılıyor. 

Sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com aracılığıyla satışa sunulan Flappy Brid uygulamalı ikinci el tablet ve cep telefonları büyük ilgi görüyor.

Milyonlarca insanın oynadığı dünyanın en sevilen mobil oyunlarından Flappy Bird'ün 2014 Şubat ayı itibarıyla uygulama mağazalarından kaldırılmasıyla, oyunun yüklü olduğu tablet ve cep telefonu fiyatlarında büyük artış yaşandı. sahibinden.com'da yer alan ilanlarda Flappy Bird yüklü iPad'ler 7 bin 900  lira, iphone 5S'ler ise 6 bin 300 lira gibi rekor fiyatlara alıcı bekliyor. 

Yüklü olduğu cihazları koleksiyon değerine yükselten Flappy Bird uygulamasının geliştiricisi, insanların boş zamanlarında eğlenceli vakit geçirmeleri için tasarladığı oyunu, bağımlılık boyutuna dönüşmesinden rahatsızlık duyduğunu belirterek geçtiğimiz ay uygulama mağazalarından kaldırmıştı. 

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.