12 °C

Lidya Grup yüzde 50 büyüdü

Lidya Grup, 2016 yılını hedeflerinin üzerinde bir büyümeyle kapatmaya hazırlanıyor

Lidya Grup yüzde 50 büyüdü

Bu yıl büyümede hız kesmeyen ve ekipman satış hedeflerini yüzde 50 artıran Lidya Grup, temsil ettiği global markaların dikkatini çekti. 

Merkezi Silikon Vadisi’nde bulunan Amerikalı EFİ firması, gözünü üstün başarı gösteren Lidya Grup’a dikti. EFİ firmasının Avrupa yetkilileri, Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, Lidya Grup Grafik Sanatlar Satış Direktörü Adem Öz ve beraberindeki 10 kişilik bir heyeti, Belçika Brüksel’deki Demo Merkezi’ne 16- 19 Kasım tarihleri arasında davet ederek, geniş format baskı sektöründeki yeni ve iddialı ürünlerini anlatıp, tanıtımını yaptı.

16 yıldır, her yıl çift haneli büyüyor

16 yıl önce faaliyete başlayan Lidya Grup’un ekonomik krizler dahil, her yıl çift haneli büyüdüğünü anlatan Lidya Group Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi:

“Tüm zorluklara rağmen bu yıl da hedeflerimizi geçtik ve ekipman satışlarında %50 büyüme gerçekleştirdik. Önümüzdeki yılın, bu yıla oranla, çok daha başarılı bir yıl olacağına inancımız tamdır. Bu yıl elde ettiğimiz başarılar, temsil ettiğimiz dünya devi firmaları heyecanlandırdı. EFİ yetkililerinin davetiyle, Brüksel’de katıldığımız toplantıda, 160 cm’den 5,5 metreye kadar baskı yapabilen, 170 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında fiyatları değişen yeni ve iddialı ürünleri yerinde inceledik” dedi.

EFİ’nin, Lidya Grup ile pazarda liderlik koltuğuna oturduğunu kaydeden Bekir Öz, outdoor baskı ile endüstriyel ürünler (seramik, ahşap, mermer, cam, alüminyum vd) baskı sektöründe en ileri teknolojiyi ülkemize getirmekte olduklarını sözlerine ekledi. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap