12 °C

Türk Telekom'dan LED TV hediyesi

31 Mart'a kadar Türk Telekom'un cihaz kampanyalarından yararlananlar şirketin çekilişine katılmaya hak kazanacak. 10 Nisan'da yapılacak çekilişle 5 kişiye LED TV hediye edilecek

Türk Telekom'dan LED TV hediyesi

İSTANBUL - Türk Telekom, 5 müşterisine Samsung 42" LED TV hediye edecek. Bu kapsamda 31 Mart 2014'e tarihine kadar Türk Telekom'un cihaz kampanyalarından yararlananlar arasından yapılacak çekilişle 5 kişi LED TV sahibi olacak. 

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, 31 Mart 2014 tarihine kadar Türk Telekom'un cihaz kampanyalarından yararlananlar çekiliş hakkı kazanacak. 10 Nisan 2014'te yapılacak çekilişin ardından belirlenecek 5 talihli ise Samsung 42" LED TV sahibi olacak.

Kampanya kapsamında Türk Telekom'un Asus Notebook kampanyasına katılanlar 8 çekiliş hakkına sahip olurken, Archos tablet kampanyasına katılanlar ise 1 çekiliş hakkı kazanacak. Asus Memopad 7" HD tablet, E4 Akıllı Ev Telefonu, Gigaset SL930 Android Dect Telefon ve TrendNet Bebek Kamerası kampanyasına katılanlar da 2 çekiliş hakkı elde edecek.

Açıklamaya göre, cihaz kampanyalarına katılan Türk Telekom müşterileri aylık 24 ya da 36 taksit seçeneğinden ve telefon faturasına yansıtılan ödeme kolaylığından da yararlanabiliyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.