7 °C

Akın'dan Yıldırım'a cevap

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Olağanüstü Genel Kurul'daki açıklamalarına cevap verdi.

Akın'dan Yıldırım'a cevap

İSTANBUL - Akın, kongrenin Fenerbahçe camiasına hayırlı olmasını dileyerek başladığı açıklamasına şöyle devam etti:

"Sayın Aziz Yıldırım’ın, sadece beni değil ekibimizde yer alan diğer yönetim kurulu üyelerini de itham eden konuşmalarından ve kongreyi siyasi bir showa dönüştürmesinden son derece rahatsız olduğumu söylemeliyim. 

Bugün gelinen noktada, Sayın Yıldırım’ın seçim boyunca şahsıma yönelik yaptığı bu saldırılarla töhmet altında bırakılmış olmaktan büyük üzüntü duymaktayım. İtibarımı zedeleyen, her türlü asılsız açıklama ile ilgili olarak 3 gün içinde Aziz Yıldırım’ın özür dilememesi durumunda gerekli hukuksal süreçlere başvuracağımı tüm kamuoyunun bilgisine sunarım.

 Delegeler kadar kendisinden etkilenmediğimi, söylediklerine hiçbir zaman inanmadığım için meydanın boş olmadığını söylemek istiyorum. 

Şahsen iyi bir Fenerbahçeli olduğumu düşünüyorum. Sorumlu bir Fenerbahçeli olarak çok sevdiğim kulübüme hizmet etmekten hiçbir zaman kaçınmadım. Bugün yine benzer bir yarışın içine girdiysek bu Fenerbahçe’mizi daha iyi yerlere taşımak içindir. 

Söz konusu iftiraların ispatlanması durumunda çok sevdiğim Fenerbahçem’den İstifa edeceğim, tabi aksi durumda da Sayın Aziz Yıldırım istifa etmelidir, zira kişilere İftira atmak ve manevi şahsiyetine zarar vermek bu kadar basit olmamalıdır..

Konuyu kamuoyunun dikkatine sunarım."

Aziz Yıldırım ne demişti?

Aziz Yıldırım seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Aydınlar’ın 2. başkanı Hamdi Akın’a “Terbiyesiz herifler. Ben F.Bahçe için hapis yattım yok öyle. F.Bahçe’yi satanlar yönetime gelemez. Hem 2010-11’de Trabzon için çalışıyorsun; hem de utanmadan karşımda aday oluyorsun” demişti. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.