"3 tane 2 ayaklı hayvan... Reziller!'

Yorumcu Mustafa Denizli, Özgecan Aslan'ın katillerine ateş püskürdü.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Spor Yorumcu Mustafa Denizli, Özgecan Aslan'ın katillerine,"3 tane 2 ayaklı hayvan... Reziller!' dedi. 

Mustafa Denizli, Gaziantepspor-Fenerbahçe maçı sonrası Lig TV canlı yayınında, Tarsus'ta öldürülen Özgecan Aslan için unutulmayacak bir konuşma yaptı.

"Benim kafam Özgecan Aslan'da"

Programın moderatörü Şansal Büyüka'nın karşılaşma ile ilgili görüşlerini sormasının ardından, "Benim kafam Fenerbahçe'de falan değil. Benim kafam Özgecan Aslan'da" diyen Denizli, sözlerine şöyle devam etti:

"3 tane iki ayaklı hayvan"

"Bu kızımız, bir ana kuzusu... Köpek diyeceğim, köpek 4 ayaklı. Bu köpek 2 ayaklı. Seni doğuran insana, kadına bu kadar aşağılık olabilir mi? 3 tane 2 ayaklı hayvan, bir filize saldırıyor. Bunu nasıl açıklayabilirsiniz. Böyle bir vahşet olabilir mi? Fenerbahçe 5 gol atmış, 10 gol umurumda değil. Köpek bile diyemezsin. Ortaçağ'dan kalmış beyinler, reziller.

Üç eşini öldüren adamı televizyona çıkartan bu ülke, muhtemelen Özgecan'ın katillerini de televizyona çıkartır. Bunun tarifi mümkün mü? Mersin gibi pırıl pırıl bir yerde. Bu, bu ülkede kaçıncı olay? Bu kaç kez olacak daha. Boyle bir olayın olduğu ulkede biz nasıl futboldan bahsedeceğiz."

Bu konularda ilginizi çekebilir