16 °C

TFF 2. ve 3. Lig'de gruplar belirlendi

Yeni sezonda TFF 2. ve 3. Lig gruplarında yer alacak takımlar yapılan kura çekimiyle belirlendi.

TFF 2. ve 3. Lig'de gruplar belirlendi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından gerçekleştirilen TFF 2. ve 3. Lig kura çekimi bugün yapıldı.
Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen grup kura çekiminde, TFF 2. Lig'de beyaz ve kırmızı gruplarda 18'er, TFF 3. Lig'de de 3 grupta 18'er takım yer alacak


Yapılan kura çekimi sonucunda TFF 2. ve 3. Lig'de gruplar şöyle oluştu:

TFF 2. Lig

Beyaz Grup: Altay, Bandırmaspor, BUGSAŞ Spor, Fatih Karagümrük, Fethiyespor, Gümüşhanespor, Hacattepe, Kahramanmaraşspor, Karşıyaka, Kırklarelispor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Belediyespor, Niğde Belediyespor, Pendikspor, Sakaryaspor, Silivrispor, Şanlıurfaspor, Zonguldak Kömürspor

Kırmızı Grup: Afjet Afyonspor, Amed Sportif Faaliyetler, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bucaspor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Hatayspor, İnegölspor, Kastamonuspor 1966, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Menemen Belediyespor, Mersin İdmanyurdu, Sancaktepe Belediyespor, Sarıyer, Sivas Belediyespor, Tokatspor, Tuzlaspor

TFF 3. Lig

1. Grup: 12 Bingölspor, Batman Petrolspor, Bayburt Grup Özel İdare, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Düzcespor, Erbaaspor, Erzin Belediyespor, Halide Edip Adıvarpor, Kemerspor 2003, Kozan Belediyespor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Ofspor, Orhangazi Belediyespor, Yeni Altındağ Belediyespor, Yomraspor

2. Grup: 1461 Trabzon, Anadolu Bağcılarspor, Anagold 24Erzincanspor, Ankara Demirspor, Darıca Gençlerbirliği, Diyarbekirspor, Engene Velimeşespor, Gölcükspor, Kasımpaşa Erokspor, Kayseri Erciyesspor, Kırıkhanspor, Muğlaspor, Pazarspor, Tire 1922, Turgutluspor, Van Büyükşehir Belediyespor, Yeni Orduspor, Yeşil Bursa

3. Grup: Ankara Adliyespor, Arsinspor, Aydınspor 1923, Büyükçekmece Tepecikspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Karacabey Birlikspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Osmaniyespor, Payasspor, Sultanbeyli Belediyespor, Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu, Tekirdağspor, UTAŞ Uşakspor

Kaynak: AA

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.