Arçelik, Ultra HD TV'yi tasarladı

Arçelik'in son teknolojiyle tasarladığı Ultra HD televizyonu, görüntünün her karesinde fotoğraf keskinliğinden daha net görüntü imkanı sunuyor

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Arçelik, televizyon izlerken yüksek görüntü kalitesinden ödün vermek istemeyenler için Ultra HD televizyonu A65-US-9498'i tasarladı.

Arçelik açıklamasına göre, çerçevesiz full metalik ince özel tasarıma sahip olan Arçelik 4K televizyon, HD görüntüleri 8 milyon pixel ile Ultra HD olarak gösterebiliyor.

Entegre Subwoofer teknolojisi ile ev sinema sistemi kalitesinde ultra sound performansı veren ürün, izle-kaydet özelliğini de barındırıyor. Dropbox uygulaması ile dosya transferine gerek olmadan resim ve videolara erişim imkanı sunan Arçelik televizyon, yeni arayüz tasarımı ve kolay kullanım menüsüyle dikkati çekiyor. 800 HZ resim işleme hızı olan üründe, saniye başına düşen görüntü sayısı daha yüksek olduğundan daha gerçekçi renklerle televizyon izlenebiliyor.

Dual Core işlemciye sahip olan televizyonun, USB 3.0 özelliği sayesinde USB2.0'a göre 10 kat daha hızlı kayıt yapılabiliyor. Dual CI+ özelliği ile Digiturk seyrederken uydu yayınları da kolaylıkla kayda alınabiliyor. EPG özelliği sayesinde televizyon rehberine uzaktan erişim sağlanabiliyor, hatırlatma kurulabiliyor. Touch & Watch özelliği, geniş bir film, dizi arşivinden faydalanıp programları istenilen zamanda izleme imkanı sunuyor.

Tablet ve cep telefonlarından kablosuz bağlantı kurabilme imkanı sağlayan üründen, Facebook, Youtube, Twitter gibi birçok uygulamaya erişilebiliyor. Rahat izleme imkanı sağlayan Passive 3D özelliği için 6 adet gözlük ile gelen televizyonda 5 adet HDMI, 1 adet 3.0 USB ve 2 adet 2.0 USB girişi bulunuyor. Üründe yayından kaynaklanan gürültüler Noise Reduction özelliği ile giderilebildiği gibi geliştirilmiş Digital Luminance Transient Improvement (DLTI) özelliği ile görüntüdeki keskinlik de artırılabiliyor.

 

Etiketler