18 °C

Avansas.com'dan Avukatlar Haftası'na özel ürün kategorisi

Ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, Avukatlar Haftası nedeniyle meslek grubuna özel ürün kategorisini müşterilerinin beğenisine sundu

Avansas.com'dan Avukatlar Haftası'na özel ürün kategorisi

İSTANBUL - Türkiye ofis malzemeleri pazarında yer alan Avansas.com, avukatlara özel olarak hazırladığı yeni ürün grubunu müşterilerinin beğenisine sundu. Özel ürün kategorisinde; avukatlar için dava dosyası, klasör, kaşeler, evrak imha makinesi, zarf, separatör, numeratör gibi arşiv malzemeleri ve daha birçok farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek ofis malzemeleri yer alıyor. 

Ürünleri belirlerken meslek grupları ile birebir görüşmeler gerçekleştirerek detaylı bilgiler toplayan Avansas.com, avukatların iş yaşantısında ihtiyaç duyabileceği farklı kategorilerden ürünleri müşterilerinin beğenilerine sunuyor. Avansas.com, ekonomik ve piyasa koşullarına göre rekabetçi fiyatlar, hızlı ve kolay alışveriş, ertesi iş günü teslimat, farklı ödeme seçenekleri, ürünleri stoklarda her zaman ürün bulundurma gibi koşulları yerine getirerek rakipleri arasında öne çıkmayı hedefliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap