Avea ve AKINSOFT'tan yazılım işbirliği

Avea ve AKINSOFT işbirliğinde mesleki yazılım ürünlerinde Avea müşterilerine özel % 15 indirim yapılacak

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Mobil iletişim şirketi Avea;  AKINSOFT’la gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında; müşterilerine AKINSOFT’un doktor, avukat, emlakçı gibi pek çok meslek grubuna ve perakendeden turizme, eğitimden imalata farklı sektörlere yönelik özel yazılım ürünlerinde % 15 indirim fırsatı sunuyor

Avealılar bu özel işbirliğiyle, yıl boyunca AKINSOFT’un gerçekleştirdiği genel kampanyalarda sunulan mevcut indirimlere ilave olarak, kendilerine özel sunulan % 15 ek Avea indiriminden de faydalanacaklar.

Birçok farklı meslek grubuna yönelik yazılımların Avea avantajlarıyla sunulduğu marka ortaklığıyla AKINSOFT; başta doktor, avukat, otomotiv, kiralama, kuaför, emlakçı gibi meslekler olmak üzere birçok farklı meslek grubuna ve turizmden eğitime, perakendeden imalata pek çok sektöre özel olarak geliştirdiği yazılımlarını bir yıl süreyle Avealılar’a  % 15 indirimle sunacak. 

Avea Kurumsal Pazarlama Direktörü Hasan Başol, Avea olarak sadece sundukları ürün ve hizmetlerle değil; oluşturdukları kampanyalarla da işletmelerin teknolojiden daha fazla yararlanmalarına çalıştıklarını belirtti ve şöyle konuştu;

“Yerel işletmelerin faaliyet gösterdikleri alanlarda başarıyı yakalayabilmeleri ve rekabette güçlü olabilmeleri için teknolojiden geniş bir perspektifle yararlanırken; gelişmekte olan teknolojiyle yakın temas halinde bulunarak bunları kendi iş dünyalarına adapte etmeleri gerekiyor. Bu kapsamda tüm işletmeleri gerek kendi ürettiğimiz teknolojik çözümlerle gerekse de hayata geçirdiğimiz avantajlı kampanya ve inovatif işbirliklerimizle destekliyoruz. 

Türkiye'nin en geniş yazılım arşivine sahip olan; ticari ve mesleki programlarıyla da 120’yi aşkın sektöre hitap eden AKINSOFT ile gerçekleştirdiğimiz bu özel işbirliği de bu kapsamda hayata geçirdiğimiz bir kampanya. AKINSOFT kampanyamızla Avealılar; yazılımlara çok cazip fiyatlarla sahip olma ayrıcalığına kavuşacak. Önümüzdeki dönemde de benzer çalışmalarımızla büyük küçük tüm kurumların teknolojiden daha çok yararlanarak iş dünyasında daha etkin olmalarına yardımcı olacak bu tarz çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür Akın ise “AKINSOFT olarak 28 yıllık vizyonlarımızı 5 yıllık planlar halinde belirledik. Ve bugün baktığımızda hiçbir sekteye uğramadan bu hedeflerimizi gerçekleştiğimizi görüyoruz. 2010 yılındaki hedeflerimizden biri de alanında öncü firmalarla farklı işbirlikleri gerçekleştirmekti. Bu anlamda Avea ile yaptığımız iş ortaklığı bizim için çok değerli. Bu işbirliğiyle Avea abonesi milyonlarca kullanıcının AKINSOFT’un farklı sektörlere sunduğu çözümlerle süreçlerini daha iyi yöneterek; iş hayatında zamanı daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Bu konularda ilginizi çekebilir