Avea'dan, esnafa özel "Veresiye tarife"

Avea, esnafın iletişim ihtiyaçlarına cevap vermek üzere "Veresiye Tarife"yi hizmete sundu.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Avea'nın esnafa özel hayata geçirdği "Veresiye Tarife"yi tercih eden Avealı esnaf, bol bol konuşma, mesajlaşma ve internet hizmetlerinden faydalanmanın yanı sıra Avealı esnafla ücretsiz ve limitsiz konuşma fırsatı yakalayacak. 

Veresiye Tarife ile Avea, Türkiye'de ilk kez müşterilerine faturalarını "Ödeme Erteme Hakkı" da tanıyor. "Veresiye 1000" tarifesinde 60 lira, "Veresiye 2000" tarifesinde ise 100 lirayı aşmayan borç tutarları 12 ay boyunca gecikme faizi olmadan ve hat kapanmadan ertelenebiliyor. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk Avea olarak esnafın önceliklerinin ve ihtiyaçlarının farkında olduklarını belirterek, şunları kaydetti: 

"Esnafın hem gönlü hem cebi rahat olsun istedik; ayrıcalıklı tarifelerle beraber, Türkiye'de ilk kez esnafa mobil telefon fatura ödemelerini erteleme olanağı tanıdık. Avea, esnafı anlayan, onların yanında olan bir marka. Bu nedenle esnafımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, onları en iyi şekilde faydalanabilecekleri bir tarifeyle buluşturmak istedik. Bu vesileyle Veresiye Tarife'yi esnafımızın hizmetine sunmaktan dolayı memnunuz." 

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Veresiye Tarife'den tüm esnaflar ve kendi hesabına çalışanlar, faaliyetlerini gösteren bir belge göstererek faydalanabiliyor. "Veresiye 1000" tarifesinde aylık 19 lira karşılığında her yöne bin dakika konuşma, her yöne bin SMS ve 1 GB mobil internetin yanı sıra Avealı esnafla limitsiz konuşma ve 60 liraya kadar ödeme erteleme hakkı sunuluyor. "Veresiye 2000" tarifesinde ise aylık 29 lira karşılığında her yöne 2 bin dakika, her yöne bin SMS, 2 GB mobil internet ve 100 liraya kadar ödeme erteleme hakkı bulunuyor. 

Bu konularda ilginizi çekebilir