13 °C

Beypazarı'na Japonya'dan ödül

Tokyo'da gerçekleştirilen Dünya Kalite Zirvesi'nde Beypazarı Maden Suyu firması "2015 Dünya Kalite Plaketi" almaya hak kazandı

Beypazarı'na Japonya'dan ödül

Beypazarı Maden Suyu firmasına Japonya'nın Tokyo kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi'nde "2015 Dünya Kalite Plaketi" verildi. 

Firmanın Genel Müdürü Cemil Ercan, zirveye her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden inovasyona yönelik başarıları ilke edinen kurum ve kuruluşların davet edildiğini söyledi. 

İş dünyasının önde gelen temsilcilerinin, dünya pazarlarında pazar payını arttırabilmek, kalite ve inovasyon konusunda deneyimlerini paylaşmak için Tokyo'da bir araya geldiğini anlatan Ercan, "AR-GE'nin önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen zirvede biz de '2015 Dünya Kalite Plaketi' almaya hak kazandık" dedi.  

Ercan, bu ödülün kendilerine ciddi sorumluluklar yüklediğine değinerek, "Ödüller alıyoruz ama bu ödüller bize her zaman ciddi anlamda sorumluluklar yüklüyor. Bundan sonra da bu ödüllerin bize yüklediği sorumluluk bilinci ile titiz üretimle ortaya koyduğumuz maden suyumuz dünya pazarlarında yerini almaya devam edecektir" diye konuştu.  

Genel Müdür Ercan'ın firma adına ödülü AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'dan aldığı bildirildi.  

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.