14 °C

Çilek, Doğu Anadolu'da 36 mağazaya çıktı

Çilek Mobilya, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki mağaza sayısını 36'ya çıkardı

Çilek, Doğu Anadolu'da 36 mağazaya çıktı

İSTANBUL - Mobilya markası Çilek, Kars, Tunceli, Elazığ, Gaziantep, Iğdır, Elbistan, Van ve Diyarbakır'da açtığı yeni mağazalar ile Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki mağaza sayısını 36'ya yükseltti. 

Çilek'ten yapılan açıklamaya göre şirket, yurt içinde bulunmadığı illere giderek yeni satış noktaları açıyor. Çilek, Kars ve Tunceli'de birer, Diyarbakır'da ise açtığı 2 mağaza ile birlikte Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nde toplam 36 noktaya ulaştı. 

"Çocuk mobilyası denildiğinde ilk akla gelen markayız"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, çocuk mobilyası denildiğinde akla gelen ilk marka olduklarını bildirdi. 

Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nde büyümenin kendileri için çok önemli olduğunu, hedeflerinin dünya markası olurken, yurt içinde de Çilek satış noktası bulunmayan il kalmaması yönünde olduğunu aktaran Çilek, mağazacılık yatırımları ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki istikrarlı büyümelerine devam edeceklerini dile getirdi. 

Çilek, "Sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürürken tüketicilerin de beklentilerini karşılayacak tasarımlara imza atmaya ve yeni mağazalarımızda bu tasarımları müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.