7 °C

E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor

ETİD tarafından hayata geçirilen TTNET sponsorluğundaki programda katılımcılara sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcileri tarafından eğitimler verilecek

E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor

İSTANBUL - Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor.  

Dernekten yapılan açıklamaya göre, TTNET sponsorluğundaki program, sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcileri tarafından verilecek eğitimlerle katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.

Kesintisiz büyümesini sürdüren e-ticaret sektörüne yeni istihdam sağlanması, mevcut insan kaynağının eğitilmesi, sektöre yeni giriş yapan profesyonel adayları, girişimciler ve sektörün çözüm ortakları için e-ticaret süreçlerine derinlemesine bir bakış sağlanması da programın amaçları arasında yer alıyor. 5-6 Nisan ve 12-13 Nisan tarihlerinde 16 saat olarak gerçekleşecek eğitimlerde, e-ticaret sitesi kurmaktan başarılı bir site yönetimine, pazarlama planı oluşturmaktan finans yönetimine kadar birçok konu tüm ayrıntılarıyla ele alınacak.

E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı'nın eğitimcileri arasında ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun'un yanı sıra Sahibinden.com, Evmanya, Gemicioğlu Hukuk Bürosu, Google, Acunn.com, PayU, Kliksa, Doğan Online, Markafoni, SEM, Euro Message, Positive, Hepsiburada.com, Media Markt, 1v1y.com, Elmasepeti.com, Pozitron ve TTNET yöneticileri yer alıyor.

Şişli'de bulunan TTNET Genel Müdürlük binasında gerçekleşecek eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi "http://etidakademi.com" adresinden alınabiliyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.