21 °C

Fiat'tan sonbahar kampanyası

Fiat modelleri eylül ayında 36 bin TL'ye 36 ay vadeli yüzde 0,89 faizli kredi imkanı ve indirimlerle yeni sahiplerini bekliyor

Fiat'tan sonbahar kampanyası

İSTANBUL - Fiat'tan yapılan açıklamaya göre, Fiat'ın otomobilseverler için hazırladığı fırsatlar eylül ayında da devam ediyor. Eylül ayında yeni bir Fiat sahibi olmak isteyenler, uygun başlangıç fiyatları ve indirimlerin yanı sıra kredi fırsatından faydalanıyor. 

Koç Fiat Kredi'nin desteğinde hazırlanan eylül ayı kampanyasında, Yeni Panda ve Freemont dışındaki tüm Fiat modelleri için 36 bin TL'ye 36 ay vadeli yüzde 0,89 faizli kredi imkanı veriliyor. 

Kampanya kapsamında, Fiat Punto 35 bin 980 TL, Yeni Panda 33 bin 400 TL, Fiat Linea ise 36 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Avantajlı fiyatlar ve kredi seçeneğine ek olarak eylül ayı boyunca Fiat 500L Rockstar modelinde 2 bin 250 TL değerindeki Navigasyon ve Geri Görüş Kamera Paketi hediye edilirken, 500L Living modelinde 4 bin 320 TL değerindeki Opening Edition Paketi müşterilere hediye ediliyor. Sınıfının en büyük ve güvenli SUV aracı Fiat Freemont'un 2013 model yılı versiyonunda ise tek ödeme seçenekli yüzde 0,50 faizli "Yarısı Peşin Yarısı Seneye" kampanyası da eylül ayında devam ediyor. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap